قبلی

عضویت در «دنیای اتوماتیک» به مفهوم اطلاع و پذیرفتن کلیه شرایط، ضوابط و مقررات ذیل می‌باشد و کاربران با ثبت نام اعلام می نمایند

قانون جرایم رایانه ای کشور و مصادیق مرتبط با ماده دوم آن را مطالعه کرده و آن ها را پذیرفته‌اند.

قوانین عضویت

  • در وبسایت «دنیای اتوماتیک»، برای هر فرد تنها یک حساب کاربری تعریف می گردد. این حساب کاربری غیرقابل انتقال و اشتراک بوده و قرار دادن اطلاعات حساب کاربری (نام کاربری و گذر واژه) در اختیار سایرین، مغایر با قوانین به شمار می رود. در صورت مشاهده چنین مواردی، حساب کاربری فرد متخلف حتی با سطوح عضویت نقره ای و طلایی بلافاصله حذف خواهد گردید و متخلفین امکان اعتراض نخواهند داشت.
  • «دنیای اتوماتیک» متعهد می گردد اطلاعات حساب کاربری مشتریان خود را به هیچ وجه به اشخاص غیر، واگذار ننماید و همواره با به کارگیری آخرین فناوری‌ها، حتی المقدور از حریم شخصی کاربران خود دفاع نماید. در مقابل، مسئولیت انتخاب گذر واژه قوی و محافظت از آن بر عهده کاربر بوده و «دنیای اتوماتیک» در قبال سوء استفاده های ناشی از اشتباهات کاربر توسط سایر اشخاص مسئولیتی نخواهد داشت.
  • «دنیای اتوماتیک» متعهد می گردد به منظور ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت، تمام تلاش خود را به کار گیرد، با این‌حال ممکن است در پاره ای از موارد، مشکلات فنی و موارد خارج از کنترل همچون بروز اختلال در سرور و یا شبکه اینترنت، وقفه‌ای در ارائه خدمات سایت ایجاد نماید. در صورت بروز چنین مشکلاتی، ارائه سرویس به صورت موقت متوقف خواهد گردید. مدیریت «دنیای اتوماتیک» پیشاپیش از کاربران خود در قبال وقوع چنین مواردی عذرخواهی نموده و متعهد می گردد تمامی تلاش خود را جهت رفع مشکل در اسرع وقت بکار گیرد و هزینه ها و خسارات ناشی از این اختلال را جبران نماید.
  • در «دنیای اتوماتیک» پرداخت هزینه حق عضویت، دوره های آموزشی غیررایگان، محصولات موجود در فروشگاه و … از طریق درگاه امن زرین پال و به کمک درگاه های معتبر بانکی صورت می پذیرد. بدیهی است که مدیریت وبسایت مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی پرداخت وجه از درگاه های بانکی نخواهد داشت، با این وجود هرگونه همکاری لازم با کاربران در جهت رفع مشکلات رخ داده صورت خواهد پذیرفت.
  • «دنیای اتوماتیک» تمامی تلاش خود را برای اطمینان از کیفیت قابل قبول دوره های آموزشی آنلاین و محصولات دانلودی و فیزیکی فروشگاه به کار خواهد برد، با این حال اگر کاربری پس از خرید یک محصول، نسبت به محتوا یا کیفیت آن اعتراض به جا داشته باشد (مانند عدم تطابق مطالب و محتوای یک دوره آموزشی با موضوع و فهرست آن، کیفیت نامطلوب محصول خریداری شده، اشتباه در کالای ارسال شده و….)، کاربر حداکثر تا یک هفته پس از خرید، امکان اعتراض داشته و درصورتیکه این موضوع توسط مدیریت تأیید گردد، هزینه پرداخت شده در قبال تحویل کالای ارسال شده بازگشت داده خواهد شد. در این حالت، هزینه حمل و نقل کالا جهت بازگشت به عهده «دنیای اتوماتیک» خواهد بود.
  • «دنیای اتوماتیک» در قبال عدم رعایت قوانین و مقررات یا انجام اشتباهات انسانی در استفاده از خدمات وبسایت در مواردی همچون حذف حساب کاربری، لغو دوره های آموزشی و …. ، مسئولیتی نداشته و وجوه دریافت شده قابل استرداد نخواهد بود. با این وجود بسته به شرایط، مدیریت وبسایت جهت احقاق حقوق کاربران، موارد را بررسی خواهد نمود و در موارد موجه، امکان ارائه خدمات جایگزین وجود خواهد داشت.
  • «دنیای اتوماتیک»، این اختیار و اجازه را برای مربیان دوره های آموزشی و مؤلفین مطالب مجاز شمارده است تا ایشان در صورت صلاحدید و به منظور بروزرسانی و بهبود محتوای ارائه شده، دوره های آموزشی و مطالب خود را ویرایش نمایند. این امر بدین معناست که ممکن است در طول زمان، مطالبی از یک دوره حذف و یا بخش هایی بدان اضافه گردد.
  • «دنیای اتوماتیک» هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب و محتواهای منتشر شده توسط کاربران از قبیل متن، اسلاید، فیلم، صوت، نظرات و… نداشته و مسئولیت تمامی این موارد، بر عهده کاربر منتشر کننده خواهد بود. با این وجود، بدیهی است «دنیای اتوماتیک» از این اختیار برخوردار است که در صورت مشاهده هرگونه محتوای مغایر با قوانین جرایم رایانه‌ای و یا مغایر با شئونات اسلامی، اخلاقی و ملی، آن محتوا را بدون اطلاع به کاربر از وبسایت حذف نماید.