قبلی

همکاری با «دنیای اتوماتیک»

برای آنان که به بازی بُرد - بُرد می اندیشند!

در دنیای کنونی که علوم مختلف با سرعت چشمگیری در تمامی حوزه ها در حال تکامل هستند، «دنیای اتوماتیک» بستری ایجاد نموده تا هر فرد از طریق به اشتراک گذاری دانسته‌های خود در قالب‌ آموزشهای الکترونیکی، کسب درآمد نموده و در مقابل، مهارت ها و آموزش های مورد نیاز خود را در قبال هزینه ای اندک و به صورت آنلاین فرا بگیرد. از آنجا که آموزش انواع سیستم های هوشمند و خودکار با تمرکز بر سه حوزه اصلی «کارخانه‌های دیجیتال»، «خانه های هوشمند» و «سیستم های الکتریکی و الکترونیکی خودرو» به عنوان موضوع اصلی فعالیت این وبسایت انتخاب گردیده است، کلیه علاقه مندان به موضوعات ذکر شده می توانند به دو شیوه ذیل با «دنیای اتوماتیک» همکاری داشته باشند :

روش های همکاری با ما

از آنجا که هدف اصلی «دنیای اتوماتیک»، نشر و ارتقاء دانش اتوماسیون در سطح جامعه مهندسین و متخصصین کشور می باشد، این امکان برای کاربران با سطح عضویت برنزی (تک ستاره) فراهم شده است تا از طریق مشارکت فعال و کمک به افزایش بازدید این وبسایت، کسب امتیاز نمایند و در صورت رسیدن امتیاز حساب کاربری خود به حد نصاب تعریف شده، بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و به صورت رایگان از مزایای سطوح نقره ای و طلایی عضویت در «دنیای اتوماتیک» برخوردار گردند. بازدید مستمر و معرفی وبسایت به دیگران، فعالیت در تالارهای گفتگو، مشارکت در ترجمه منابع و مراجع مورد تأیید، ارسال مطالب و اخبار، انتشار مقالات، پروژه های دانشجویی و صنعتی انجام شده به صورت انحصاری در «دنیای اتوماتیک»، ارسال دیدگاه در خصوص مطالب و محصولات و… از جمله فعالیت هایی هستند که منجر به افزایش امتیاز کاربران در این شیوه همکاری می گردد.

از آنجا که یکی از مهمترین عوامل مؤثر در موفقیت شرکت ها، سازمان‌ها و کارخانجات تولیدی در جهت نیل به اهداف مد نظر، برخورداری از نیروی انسانی متخصص، توانمند و کارآمد است، با نگاهی مثبت می توان دریافت که در شرایط کنونی، فرصت بزرگی برای مهندسین با تجربه و متخصصین جامعه صنعتی کشور بوجود آمده است تا ایشان از طریق آموزش و انتقال تجارب خود به افراد علاقه مند، بتوانند ضمن کمک به ارتقاء دانش اتوماسیون در سطح کشور، از درآمدهای مناسبی برخوردار گردند. در این راستا، «دنیای اتوماتیک» از تمامی مهندسین و متخصصین رشته های برق و مکانیک در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید تا در صورت برخورداری از شرایط همکاری، به عنوان مربی در «دنیای اتوماتیک» استخدام گردند. از جمله مزایای همکاری با دنیای اتوماتیک به شیوه مربی گری می توان به استفاده رایگان از تمامی خدمات وبسایت همانند کاربران سطح عضویت طلایی، کسب شهرت، کسب درآمد مناسب، افزایش و بروزرسانی معلومات و مهارت های فردی اشاره نمود.

شرایط همکاری با ما

  • پایبندی کامل به قوانین و مقررات بخش های مختلف وبسایت.
  • پذیرش حق نظارت و ویرایش مدیریت جهت تطابق ساختار مطالب و دوره های آموزشی با ساختار نگارشی پیشفرض.
  • پایبندی به اصول اخلاقی و تعهد به اصول و اخلاق کار حرفه‌ای.
  • برخورداری از نظم کاری، سرعت و دقت در انجام کار و دارا بودن روحیه کنجکاوی و علاقه مندی به یادگیری مطالب جدید.
  • برخورداری از زمان کافی(حداقل ۲ ساعت در طول روز)، همکاری مستمر و عدم وقفه طولانی مدت در حین همکاری.
  • برخورداری از مهارت های لازم جهت کار با نرم افزارهای کامپیوتری و جستجو در اینترنت جهت تولید محتوای آموزشی.
  • تسلط به زبان انگلیسی جهت ترجمه متون، مقالات و اخبار از بروزترین مراجع معرفی شده توسط مدیریت وبسایت.
  • برخورداری از حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با موضوع مورد فعالیت در وبسایت.
  • همکاری اختصاصی و عدم بازنشر مطالب و دوره های آموزشی ارائه شده برای این وبسایت در فضای مجازی.

حرف آخر

کلیه کاربران با عضویت در وبسایت، به صورت خودکار از شرایط همکاری با «دنیای اتوماتیک» به عنوان همکار برخوردار می گردند. این امر بدان معناست که کاربران با فعالیت مستمر و در صورت کسب حد نصاب لازم میتوانند به صورت رایگان به مزایای سطوح کاربری نقره ای و طلایی در «دنیای اتوماتیک» دست یابند.  اما متقاضیان جهت همکاری به عنوان مربی در «دنیای اتوماتیک» می بایست نخست رزومه کامل کاری خود را به آدرس ایمیل Info@AutomaticWorld.ir ارسال نمایند تا پس از بررسی در صورت برخورداری از شرایط مدنظر، جهت همکاری با آن ها تماس حاصل گردد.