قبلی

پاسخ به سئوالات متداول در خصوص عضویت در دنیای اتوماتیک

خیر، ثبت نام الزامی نیست اما با توجه به ساختار و قوانین آموزشگاه «دنیای اتوماتیک»، پیشنهاد می گردد به منظور استفاده حداکثری کاربران از مطالب دوره های آموزشی، بهبود کیفی آموزش، امکان پایش وضعیت آموزشی و بسیاری مزایای دیگر، کاربران در سایت عضو شوند. لازم به ذکر است عضویت در «دنیای اتوماتیک» بسته به میزان دسترسی به محتوای مطالب آموزشی و میزان تخفیف ها به هنگام خرید در سه سطح به نام های سطح برنزی (تک ستاره)، سطح نقره ای (دوستاره) و سطح طلایی (سه ستاره) امکان پذیر می باشد. به منظور عضویت در هریک از سطوح فوق، کافی است تا از منوی اصلی سایت، گزینه ثبت نام انتخاب شود. سپس فیلدهای صفحه ثبت نام تکمیل و نهایتاٌ روی دکمه عضویت کلیک گردد تا عضویت کاربر در دنیای اتوماتیک با موفقیت انجام شود. در صورت انجام صحیح مراحل ذکر شده، ایمیل جزئیات حساب کاربری برای کاربر ارسال خواهد شد. توجه گردد که به صورت پیشفرض، سطح کاربری برنزی (تک ستاره) به هنگام ثبت نام برای کاربران فعال می گردد و کاربران در صورت تمایل می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود، سطوح دیگر عضویت را خریداری نمایند.

پس از عضویت، شما می توانید با مراجعه به حساب کاربری، اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده، تکمیل یا در صورت لزوم ویرایش نمائید. پیشنهاد می گردد به منظور دسترسی آسان به شما جهت ارسال بسته های خریداری شده یا هر گونه تماس ضروری، تمامی فیلدهای مربوطه در صفحه حساب کاربری خرید را نیز پس از ثبت نام تکمیل نمائید. توجه داشته باشید که کلیه اطلاعات درج شده به صورت محرمانه باقی خواهد ماند.

در چنین مواردی کافی است جهت بازنشانی گذرواژه، روی لینک مربوطه در صفحه ورود کلیک نمائید.

عضویت در «دنیای اتوماتیک» در سه سطح برنزی (تک ستاره)، سطح نقره ای (دو ستاره) و سطح طلایی (سه ستاره) امکان پذیر است. لازم به ذکر است که سطح برنزی، سطح پایه عضویت بوده و همزمان با عضویت کاربران بدون پرداخت هیچگونه مبلغی برای آن ها فعال می گردد، اما فعال سازی سایر سطوح، نیازمند پرداخت مبالغی به صورت حق اشترک دوره ای است. در صورت انتخاب هر کدام از این سطوح، مراحل پرداخت حق عضویت از طریق کارت های عضو شبکه شتاب به کاربر نمایش داده خواهد شد و در صورت پرداخت موفق، سطح کاربری انتخاب شده برای کاربر فعال خواهد گردید.

بله! از آنجا که هدف اصلی «دنیای اتوماتیک» نشر و ارتقاء دانش اتوماسیون در سطح جامعه مهندسین و متخصصین کشور می باشد، این امکان در وبسایت برای کاربران فراهم شده است تا از طریق همکاری و فعالیت، کسب امتیاز نمایند و در صورت رسیدن امتیاز حساب کاربری به حد نصاب هر سطح، بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان از مزایای سطوح نقره ای و طلایی عضویت برخوردار گردند. جهت آگاهی از انواع روش های همکاری با دنیای اتوماتیک، اینجا را کلیک نمائید. توجه داشته باشید که امتیاز فعلی سطح کاربری شما در نوار جانبی سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.

شما می توانید با وارد نمودن آدرس ایمیل خود در فیلد مربوطه در صفحه اصلی وبسایت، در خبرنامه «دنیای اتوماتیک» عضو شوید. با عضویت در خبرنامه که به صورت ماهیانه ارسال می گردد، به صورت رایگان به مطالب ذیل دسترسی خواهید داشت :

  • منتخبی از آخرین مطالب علمی و تخصصی منتشر شده در دنیای اتوماتیک در هر ماه.
  • آگاهی از آخرین محصولات و دوره های آموزشی قرار گرفته روی وبسایت.
  • آگاهی از تخفیف های ویژه برای محصولات وبسایت.

شما می توانید با جستجوی عبارت AutomaticWorld@، در کانال تلگرامی «دنیای اتوماتیک» عضو شوید. با عضویت در این کانال که به صورت مستمر بروز می گردد، به مطالب ذیل دسترسی خواهید داشت :

  • دسترسی به بخشی از مطالب تخصصی منتشر شده در دوره های آموزشی «دنیای اتوماتیک».
  • دسترسی به مقالات و مطالب رایگان منتشر شده در «دنیای اتوماتیک».
  • آگاهی از آخرین محصولات و دوره های آموزشی قرار گرفته روی وبسایت.
  • آگاهی از تخفیف های ویژه برای محصولات وبسایت.

خیر، کلیه مطالب، دوره های آموزشی، فایل های الکترونیکی و سایر محتویات قرار داده شده روی وبسایت به استثناء مواردی که صریحاً منابع آن ها ذکر شده است، براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان و بازدید کنندگان ارائه گردیده و این محتوا، منحصراً تحت مالکیت معنوی «مدیریت وبسایت دنیای اتوماتیک» و همکاران با این مجموعه قرار دارد. هرگونه کپی برداری از این محتوا که مشمول قانون حق تکثیر می باشد، به هر شکل حتی با ذکر منبع جهت بازنشر در وبسایت های دیگر و با اهداف غیرتجاری مغایر موازین قانونی و شرعی بوده و برخورد با متخلفین از طریق پلیس فتا و سایر مراجع قانونی پیگیری خواهد گردید.

محتوای بارگذاری شده روی وبسایت «دنیای اتوماتیک» عموماً از طریق ترجمه منابع معتبر خارجی یا وبسایت شرکت های سازنده قطعات و محصولات تهیه گردیده و در پاره ای از موارد، حاصل تجربیات کاری مربیان و مدیران وبسایت می باشد، ممکن است اطلاعات ارائه شده در مواردی دارای ترجمه غیر دقیق یا خطاهای نگارشی باشد. با این وجود، مدیریت وبسایت تمام تلاش خود را جهت پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی به کار خواهد گرفت و به صورت مستمر، نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات وبسایت اقدام خواهد نمود. ضمناً «دنیای اتوماتیک» در قبال محتوای سایر سایت ها و لینکهایی که جهت ارائه اطلاعات تکمیلی به کاربر ذکر شده اند، مسئولیتی ندارد.

به منظور شرکت در دوره های آموزشی آنلاین دنیای اتوماتیک، نخست می بایست در سایت عضو شوید و یک سطح عضویت را برای خود فعال نمائید. پس از این مرحله می توانید با مراجعه به منوی «دوره های آموزشی»، دوره یا دوره های مدنظر خود را با میزان تخفیف اعلام شده برای سطح عضویت خود، خریداری نموده و پس از پرداخت وجه، به آن ها دسترسی داشته باشید. شیوه خرید دوره های آموزشی کاملاً مشابه شیوه خرید از فروشگاه می باشد.

جهت رفاه حال کاربران در کلیه دوره های آموزشی، سرفصل ها و موارد مورد بحث پیش از انتخاب دوره در دسترس کاربران قرار داده شده است تا امکان بررسی دوره و آگاهی از مفاد آن وجود داشته باشد. در «دنیای اتوماتیک» تمامی موارد ذکر شده در بخش فهرست با رعایت پیشنیازها و مقدمات لازم به صورت گام به گام در طول دوره تشریح می گردد. در صورت تشخیص مربی از انواع فایل ها با فرمت های مختلف برای بهبود کیفیت آموزش استفاده خواهد شد. همچنین تالارهای پرسش و پاسخ از مربی، پروژه های نمونه، تمرینات دوره ای و امتحان پایانی برای هر دوره در صورت لزوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

از آنجا که تهیه مطالب دوره ها حاصل هفته ها، ماه ها و حتی سال ها مطالعه و تجربه مربیان «دنیای اتوماتیک» می باشد، تحویل آن ها در قبال مبالغ درنظرگرفته شده برای دوره ها منطقی به نظر نمی رسد، از این رو این امکان در اکثر دوره های آموزشی وجود ندارد اما «دنیای اتوماتیک» تلاش می نماید چکیده ای از مطالب هر دوره را به عنوان جزوه پایانی به کاربران تحویل نماید. کاربران متعهد می گردند مطابق قوانین وبسایت از بازنشر آن ها در فضای مجازی و یا استفاده تجاری خودداری نمایند.

از آنجا که برخی مطالب به عنوان پیشنیاز و مقدمات یک مبحث محسوب می شوند، امکان استفاده از آن ها در چندین دوره آموزشی با عناوین متفاوت وجود دارد اما محتوی کلی هیچ دو دوره ای یکسان نخواهد بود.

سئوال خود را در این بخش نیافتید؟

آن را در بخش زیر ثبت نمائید تا در اسرع وقت بدان پاسخ داده شود.